Zlato (oz) / USD
1 268,07
0,00 %
Zlato (oz) / CZK
31 171,49
0,21 %
EUR / USD
1,09
0,15 %
USD / CZK
24,58
0,21 %

ISIS jako duchovní dítko zpravodajské agentury CIA, která válku s terorem využije k očernění zlata jako alternativního platidla. Něvěříte?

Indický zaříkavač hadů Hakůl se rozhodl úplatné úředníky řádně vytrestat - vpustil do kanceláří klubko jedovatých hadů. Jedná se o akt teroristy nebo člověka, který má srdce na pravém místě?

V rámci nové rubriky uvádíme inspirativní rozhovor odborníků na slovo vzatých, Libora Křapky a Felixe Slováčka.

Toto video vás uvede do psychologie propagandy. Prof. Jerry Kroth vám představí 5 hlavních technik.

Marc Faber, autor a vydavatel investičního měsíčníku "The Gloom, Boom & Doom“ doporučuje investorům nakoupit zlato a dluhopisy americké vlády a to ještě před tím, než se USA dostanou do další recese.

Uvádíme rozhovor magazínu Právo s hlavním analytikem společnosti Zlato. a. s., Davidem Maráškem. Zlato jako hlavní a výsostní platidlo, možnost efektivního spoření, proč přestaly být měny kryty zlatem - a mnohem více zde!

Famózní prognostik pan Zlato, Jim Sinclair, jehož cílem je osvobodit zlato, je zpovídán v pořadu Grega Huntera. V roce 1974, když zlato bylo pouhých $160 za unci, řekl, že se zlato dostane na $900 do roku 1980. A opravdu, dostalo se to tam, přesně na $887. Úžasná předpověď. Předpověď číslo 2 : na konci roku 2002, kdy bylo zlato na $360, pan Zlato řekl: do ledna 2011 zlato bude $1650. A ano, zlato bylo $1650 v létě 2011, v lednu to bylo 1570 dolarů. Trefil se do černého!

Janet Yellenová udržuje z politických důvodů úrokové sazby tak nízko, že další člověk, nebo ta ubohá osoba, která převezme funkci prezidenta, bude mít skutečný problém.

Famózní hudebník všech generací Felix Slováček byl vždy přítelem zlata - má to v rodině.

Zajímavý rozhovor jednoho z top prognostiků finančních trendů - Geralda Celenteho (http://trendsresearch.com/about/) Dozvíte se, proč Čína devalvovala a proč je celý trh stimulovaný tištěním peněz jako jedno velké Ponziho schéma.

Investiční expert na Newyorské burze a výkonný ředitel UBS Financial Operations se v tomto videu vyjadřuje k problematice vzácných kovů a měnových válek, které svou devalvací odstartovala Čína.

Vývoj ceny zlata

Aktuální cena zlata (oz)

0,00 %
1 268,07 Zlato/USD