Zlato (oz) / USD
2 329,53
0,33 %
Jistota ve vlastních rukou
0

Kdo jsme

Nejsme skupina mladých entuziastů, která se snaží vézt se na trendové vlně a rychle zbohatnout. Je nám v průměru přes padesát let, máme desítky let kvalitních zkušeností ve svých oborech, všichni jsme „něčím prošli“, umíme oddělit zrno od plev… Prostě už víme, jak to u nás i ve světě chodí… naneštěstí. Dobře rozumíme klíčové roli zlata v dnešní době, i přes neustálé pokusy tuto roli bagatelizovat a zlato démonizovat.

FOTOGALERIE ZDE

Informace jsou základním tvůrčím elementem našich názorů. Názory každého z nás pomáhají formovat naše společné spotřebitelské chování a politickou orientaci. Jen málokdo se v současné rychlé době pozastavuje nad objektivitou informací v tzv. mainstreamových médiích a nad důvěryhodností zdrojů. Nad tím, komu určitá informace slouží, se možná zamýšlíme, ale pravdu stěží nalézáme.

Kvalitním zpravodajským servisem ze světa ekonomiky, financí a investic chceme přispět ke svobodnému formování vlastního názoru a nabídnout mnohdy i druhou pomyslnou bernou stranu mince“.

PhDr. Pavel Lukeš
Patří k předním českým konzultantům v oblasti public relations, médií a krizové komunikace. Má více než dvacet let zkušeností jak z působení v médiích, tak v oblasti PR. Po vystudování Fakulty žurnalistiky na Univerzitě Karlově v Praze pracoval v centrálních tuzemských denících jako redaktor, komentátor i jako vedoucí redakcí. Více než patnáct let se specializuje na krizovou komunikaci, strategické poradenství a na budování mediálního obrazu osobností, firem a institucí. V minulosti úspěšně řídil desítky kampaní pro nadnárodní společnosti i pro klíčové tuzemské firmy.

Lumír Vaštík
Od roku 1992 aktivně podniká v oblasti exportu a importu luxusního zboží. Už téměř 20 let obchoduje s fyzickým zlatem i mincemi. Řadu let pracoval pro jednu z největších amerických distribučních sítí na zlato, USAGOLD.com, jako prodejní manažer. Má rozsáhlé zkušenosti s prodejem a marketingovými STP strategiemi. Je také úspěšným profesionálním traderem a lektorem, který se na finančních trzích pohybuje již deset let. Působil také jako regionální manažer velké realitní společnosti M&M Reality. Do svého privátního vzdělávání investoval a stále investuje nemalé finanční prostředky, prošel osobním mentoringem řady úspěšných zahraničních finančních guru. Jak sám říká: „Oč méně mi dala škola, o to víc mi dala ulice.“ 

FOTOGALERIE

PhDr. Pavel Lukeš

Správní rada, Media & Marketing
[email protected]

Lumír Vaštík

Senior management
[email protected]

Daniel Trnovec

Správní rada – Prodej
[email protected]

Radka Krčmářová

Správní rada – Prodej
[email protected]

David Marášek, MBA

Vedoucí analytik
[email protected]

Ing. Pavel Ševčík

Senior Management – Prodej
[email protected]

Martina Kořínková

Office Manager
[email protected]

Mgr. Dylan Saint Germain
Žaneta Jelenová

Pozvánka na řádnou valnou hromadu společnosti, konající se 23.3.2020

Pozvánka na mimořádnou valnou hromadu společnosti, konající se 14.9.2020