Zlato (oz) / USD
1 814,41
0,75 %
Zlato (oz) / CZK
39 002,42
0,48 %
EUR / USD
1,19
0,21 %
USD / CZK
21,50
0,28 %
Kdo jsme

Nejsme skupina mladých entuziastů, která se snaží vézt se na trendové vlně a rychle zbohatnout. Je nám v průměru přes padesát let, máme desítky let kvalitních zkušeností ve svých oborech, všichni jsme „něčím prošli“, umíme oddělit zrno od plev… Prostě už víme, jak to u nás i ve světě chodí… naneštěstí. Dobře rozumíme klíčové roli zlata v dnešní době, i přes neustálé pokusy tuto roli bagatelizovat a zlato démonizovat.

INFORMACE O FÚZI

S velkým potěšením vám můžeme oznámit, že u společnosti Zlato a.s. proběhla fúze se společností FMI – Fidea Metal Import a.s. (na českém trhu s investičním zlatem již od roku 1995). Tato firma pro společnost Zlato a.s. zajišťuje distribuci tohoto investičního kovu po celé ČR. Přečtěte si tiskovou zprávu ZDE.

FOTOGALERIE ZDE

Informace jsou základním tvůrčím elementem našich názorů. Názory každého z nás pomáhají formovat naše společné spotřebitelské chování a politickou orientaci. Jen málokdo se v současné rychlé době pozastavuje nad objektivitou informací v tzv. mainstreamových médiích a nad důvěryhodností zdrojů. Nad tím, komu určitá informace slouží, se možná zamýšlíme, ale pravdu stěží nalézáme.

Kvalitním zpravodajským servisem ze světa ekonomiky, financí a investic chceme přispět ke svobodnému formování vlastního názoru a nabídnout mnohdy i druhou pomyslnou bernou stranu mince“.

PhDr. Pavel Lukeš
Patří k předním českým konzultantům v oblasti public relations, médií a krizové komunikace. Má více než dvacet let zkušeností jak z působení v médiích, tak v oblasti PR. Po vystudování Fakulty žurnalistiky na Univerzitě Karlově v Praze pracoval v centrálních tuzemských denících jako redaktor, komentátor i jako vedoucí redakcí. Více než patnáct let se specializuje na krizovou komunikaci, strategické poradenství a na budování mediálního obrazu osobností, firem a institucí. V minulosti úspěšně řídil desítky kampaní pro nadnárodní společnosti i pro klíčové tuzemské firmy.

Lumír Vaštík
Od roku 1992 aktivně podniká v oblasti exportu a importu luxusního zboží. Už téměř 20 let obchoduje s fyzickým zlatem i mincemi. Řadu let pracoval pro jednu z největších amerických distribučních sítí na zlato, USAGOLD.com, jako prodejní manažer. Má rozsáhlé zkušenosti s prodejem a marketingovými STP strategiemi. Je také úspěšným profesionálním traderem a lektorem, který se na finančních trzích pohybuje již deset let. Působil také jako regionální manažer velké realitní společnosti M&M Reality. Do svého privátního vzdělávání investoval a stále investuje nemalé finanční prostředky, prošel osobním mentoringem řady úspěšných zahraničních finančních guru. Jak sám říká: „Oč méně mi dala škola, o to víc mi dala ulice.“ Má maturitu ze SOUŠ Bohumín.

FOTOGALERIE

Pavel LukešPhDr. Pavel Lukeš
Správní rada, Media & Marketing
pavel.lukes@zlato.cz
Lumír VattíkLumír Vaštík
Správní rada, Finanční ředitel & Prodej
lumir.vastik@zlato.cz
 
Radka KrčmářováRadka Krčmářová
Senior Management – Prodej
radka.krcmarova@zlato.cz
Daniel TrnovecDaniel Trnovec
Senior Management – Prodej
daniel.trnovec@zlato.cz
Barbora PudilováIng. Barbora Pudilová
Senior Management – Prodej
barbora.pudilova@zlato.cz
David MarášekDavid Marášek, MBA
Statutární ředitel
analysis@zlato.cz
Pavel ŠevčíkIng. Pavel Ševčík
Senior Management – Prodej
pavel.sevcik@zlato.cz
Ing. Jindřich Vlášek
Senior Management – Prodej
jindrich.vlasek@zlato.cz
žaneta JelenováŽaneta Jelenová
Editor
zaneta.jelenova@zlato.cz
Dylan Saint GermanMgr. Dylan Saint Germain
Editor
dylan.saint.germain@zlato.cz
  Martina Kořínková
Office Manager
martina.korinkova@zlato.cz
 

 

Pozvánka na řádnou valnou hromadu společnosti, konající se 23.3.2020

Pozvánka na mimořádnou valnou hromadu společnosti, konající se 14.9.2020

Vývoj ceny zlata

Aktuální cena zlata (oz)

0,75 %
1 814,41 Zlato/USD