Zlato (oz) / USD
2 329,53
0,33 %
Jistota ve vlastních rukou
0

Projekt Zlato.cz

Společnost Zlato a.s. a její projekt Zlato.cz vznikl s cílem umožnit nejenom nákup a prodej fyzického „investičního zlata“, ale především poskytovat kvalitní zpravodajský servis ze světa ekonomiky, financí a investic, na jehož základě si lidé mohou svobodně formovat vlastní názory. Jsme zastánci svobody slova.

NOVĚ – INFORMACE O FÚZI

S velkým potěšením vám můžeme oznámit, že u společnosti Zlato a.s. proběhla fúze se společností FMI – Fidea Metal Import a.s. (na českém trhu s investičním zlatem již od roku 1995). Tato firma pro společnost Zlato a.s. zajišťuje distribuci tohoto investičního kovu po celé ČR.
Přečtěte si tiskovou zprávu ZDE.

Podle posledních průzkumů veřejného mínění pouze 4 % obyvatel produktivního věku v České republice vlastní fyzické zlato. Zbývajících 96 % se vystavuje velkému riziku a buď nezná dějiny, nebo nerozumí ekonomice. Průměrný Čech vlastní 0,8 gramů zlata. Průměrný Němec 122 g zlata, tedy 150 x více! V posledních 2.500 letech (první zlaté mince nalezeny 550 př. Kr. v perské provincii Lýdie) patří zlato k základním instrumentům spoření, instrumentům ochrany reálné hodnoty majetku. Od srpna 1971, kdy byl ukončen tzv. zlatý standard, posiluje zlato v průměru o 9,2 % p.a. (ano, 9 % ročně!) a patří k nejvýnosnějším aktivům. Každý, kdo se snaží ochránit své úspory, by měl vlastnit 10-20 % svého majetku ve fyzickém zlatě a respektovat 5.000 let starou pravdu o zlatě.

Žijeme v době, kdy mainstreamová média, napojená na elitářské politické skupiny a mezinárodní finanční giganty, nám svou spojenou silou  dodávají vnucují informace, které slouží zas a znova „jejich“ zájmům, ne zájmům našim. Našim cílem je být O.P.E.N.

Objektivita – Přesnost informací – Efektivita informací – Nezávislé myšlení

Centrální banky mohou nechat tisknout tolik peněz, kolik chtějí, protože reálná hodnota těchto platidel není kryta zásobami zlata. Na druhé straně, zlata jsou na světě omezené zásoby. Jistě, mohou se objevit nová naleziště a nové zdroje, avšak i ty budou jednou vyčerpány.

Projekt Zlato.cz byl připravován již delší dobu a jeho načasování není náhodné. Cena zlata je drasticky podhodnocena na pětiletých minimech. Současně stoupá i kurz dolaru – USD a jeví se, že trend bude pokračovat (Pravda o Dolaru). Garanti tohoto projektu (Kdo jsme) nabízejí to nejlepší z desítek let zkušeností  tuzemska i zahraničí, a to zejména z oblasti investic do drahých kovů v České republice, ve Švýcarsku a v USA.

Domníváme se, že každý by měl mít možnost zařadit do svého majetkového portfolia fyzické investiční zlato, které bude mít pod vlastní kontrolou.
Proto tento portál umožňuje také nákup i zpětný odkup certifikovaného zlata za transparentních podmínek.