Zlato (oz) / USD
1 285,68
0,00 %
Zlato (oz) / CZK
28 143,54
0,00 %
EUR / USD
1,18
0,00 %
USD / CZK
21,89
0,00 %
Kariéra – volná místa

Obchodní manažer / Makléř

Zlato je nejvyšší formou peněz a historicky zhodnocuje v průměru o 9,2% p.a. – i proto se veřejně démonizuje. Podle posledních průzkumů veřejného mínění pouze 4 % obyvatel produktivního věku v ČR vlastní fyzické – investiční zlato. Zbylých 96 % se vystavuje velkému riziku, a buď nezná dějiny, nebo nerozumí ekonomice.
Průměrný Čech vlastní jen 0,8 gramů zlata., průměrný Němec 122g zlata…to je 150 x více! I proto obchod se zlatem, který je u nás zatím „v plenkách“, nabízí obrovský potenciál.

Co budete dělat?

Po kompletním zaškolení našimi profesionálními kouči, kteří Vás na vše připraví, Vás čeká komunikace s klienty, aktivní akvizice, rozvíjení a udržování vztahů se stávajícími klienty a realizace obchodních transakcí.

 Co od Vás očekáváme?

– Vysoké pracovní nasazení
– Silné komunikační schopnosti a výřečnost
– Obchodního ducha
– Elán a zdravý selský rozum

Co Vám nabízíme?

– HPP
– Zaškolení ZDARMA
– Nadstandardní ohodnocení (po třech měsících náš průměrný makléř vydělává přes 50.000 Kč měsíčně)
– Flexibilní pracovní dobu
– Příjemné a dynamické pracovní prostředí v centru Prahy nebo Ostravy
– K dispozici vybavenou kancelář a asistentku
– Zázemí a zkušenosti silné společnosti
– Širokou možnost osobního rozvoje

Rádi se osobně potkáme s kandidáty, kteří se již dlouhodobě pohybují v oblasti finančních služeb a prodeje. Klíčové jsou pro nás silné obchodní dovednosti. Zašlete nám Vaše CV a průvodní dopis s uvedením místa pracoviště

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla dána přednost jiným kandidátům. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Masarykovo náměstí 37/20, Ostrava – Moravská Ostrava / Králodvorská 1081/16, Praha – Staré Město
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Benefity: Firemní akce, Možnost občasné práce z domova, Rozjezd zcela nového projektu, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení, Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Občerstvení na pracovišti
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)

Pozice je vhodná také pro důchodce

Své průvodní dopisy a životopisy pište na sekretariat@zlato.cz

Vývoj ceny zlata

Aktuální cena zlata (oz)

0,00 %
1 285,68 Zlato/USD