Zlato (oz) / USD
1 700,47
0,55 %
EUR / USD
1,10
0,32 %
USD / CZK
24,51
0,44 %

Produkty

pamp_zlato1kg

Zlatá cihla 1kg

1 455 607 Kč

Popis produktu

24karátové zlato
Certifikace společnosti PAMP SA Švýcarsko

Řadíte-li se k VIP klientele, tento skvost by měl být zajisté součástí Vašeho jmění. Zlatá cihla této gramáže se zajisté doporučuje pro dlouhodobé držení rodinného bohatství, dědictví pro další generace – odkaz dětem a vnoučkům. Je praxí, že zejména kupci nad 2-5kg ji rádi kombinuji do svého zlatého portfolia, i z důvodu bezkonkurenční estetické a umělecké hodnoty. Téměř všichni z našich zákazníků s gramáži zlata nad 5kg, mají ve svém zlatém portfoliu alespoň 1 kus tohoto exkluzivního bohatství. Stejně jako u 500g cihly (5x8x0,5cm), je předností 1kg cihly, která je velká jen 5x12cm a široká jen 0,8cm, jednoduchá přenosnost a úschovnost. I přesto, že máte při prvním uchopení dojem, že „váží nejméně 3kg“, se tento skvost vejde elegantně do dámské kabelky a to i 10 kusů.

Je nutno zdůraznit, že afinerie PAMP – „Vlajková loď švýcarského zlata“ je jedinou na světě, která vyrábí i vyšší gramáže tj. 250g-500g-1kg v tzv. ražené formě, s vysokým leskem a ochrannými prvky. Drtivá většina cihel dostupných na trhu jsou v tzv. lité cihly, podstatně nižšího estetického a uměleckého dojmu. Padělání ražených cihel je navíc technologicky velmi náročné a nevyplací se.

Součástí každé zakoupené cihličky je anonymní dárkový Certifikát, který opravňuje držitele nebo obdarovaného požadovat u Zlata a.s. o garanci zpětného odkupu za cenu London Fix + 0%.
A to bez toho, aby musel předkládat originální Smluvní dokumentaci s diskrétním cenovým ujednáním.

Tento Certifikát je populární zejména v případě, kdy má zlatá cihlička sloužit jako dárek, nebo zajištění pro děti či vnoučata.

certifikat zlato

Proč koupit investiční zlato?

Mimo těchto důvodů:
dane

Zlato (jako jediné)
Osvobozeno od daní

certifikat

Certifikát

kvalita

PAMP
Švýcarská kvalita