Zlato (oz) / USD
---
--- %
Zlato (oz) / CZK
---
--- %
EUR / USD
---
--- %
USD / CZK
---
--- %
Zlato
Co letos radí nakupovat „bohatý táta, chudý táta“ Robert Kiyosaki?

Robert Kiyosaki (75), autor knihy „Bohatý táta, chudý táta“ radí nakupovat zlato, stříbro, bitcoin a dokonce i toaletní papír. Kiyosaki totiž očekává brutální krach trhu a varoval, že nás možná čeká hyperinflace a deprese.

Robert Kiyosaki, Bohatý táta, chudý táta, zlato, investice,

Server Businessinsider rozebral deset nejlepších Kiyosakiho tweetů z letošního roku. Robert Kiyosaki letos v záplavě tweetů bil na poplach kvůli několika bublinám na trhu s aktivy a upozornil na možnost velkého krachu trhu, hyperinflace a dokonce i ekonomické deprese, napsal server.

Autor knihy „Bohatý táta, chudý táta“ a guru osobních financí označil příští pokles za příležitost k výhodným nákupům a doporučil nákup zlata, stříbra, bitcoinů a dokonce i výrobků pro domácnost.

1. Slova moudrosti. Vaše zisky vznikají, když nakupujete, ne když prodáváte. Cena bitcoinu se hroutí. Skvělá zpráva. Koupil jsem bitcoin za 6 000 a 9 000 dolarů. Další nakoupím, pokud a až bitcoin otestuje 20 000 dolarů. Přichází čas zbohatnout. Stříbro je dnes nejvýhodnějším obchodem. Stříbro je stále 50 procent pod maximem. (24. ledna)

PSALI JSME: Buďte chytří, radí „bohatý táta, chudý táta“: Kupujte, zlato, stříbro, bitcoin

2. Třetí světová válka? Právě jsem koupil 2 500 amerických stříbrných orlů v pěti zelených krabičkách. Proč stříbro? Zlato se již posunulo vzhůru. Bitcoin stále příliš vysoko. Stříbro je 50 procent pod historickým maximem. Stříbro je průmyslový kov i peníze. Kupuji stříbro, protože je likvidní a lze ho utratit bez sledování vládou. (7. března)

3. Máte Plán „B“? Jsme v největší bublině v dějinách světa. Bublině v oblasti akcií, nemovitostí, komodit a ropy. Budoucnost? Možná deprese s hyperinflací. Můj plán B: Být podnikatelem, držet se mimo akciový trh, vytvářet vlastní aktiva, používat dluh jako peníze, šetřit zlato, stříbro, bitcoin, zbraně. (8. března)

4. Americký prezident Joe Biden a centrální banka USA (Fed) chtějí inflaci, aby splatili biliony dluhů. Nejlepší investicí může být vytváření zásob produktů, které budete vždy používat, jako je toaletní papír, pytle na odpadky, konzervy, mražené potraviny, zlato, stříbro, bitcoin. (14. března)

PSALI JSME: Kiyosaki se připojil k Bank of America: 3000 dolarů za unci!

5. Will Smith dal na Oscarech facku Chrisi Rockovi. Biden dá facku Putinovi na světové scéně. Toxická maskulinita. Svět v problémech. Státní dluh vyletí do nebes. Biden způsobuje inflaci a obviňuje Putina. Dolar se chystá na implozi. Nakupujte více zlata, stříbra, bitcoinu, etherea … před třetí světovou válkou. (29. března)

6. Blíží se okamžik Wileyho Coyote. Největší prasknutí bubliny se blíží. Důchody Baby Boomers budou ukradeny. Končí utrácení 10 bilionů dolarů za falešné peníze. Vláda, Wall Street a Fed jsou zloději. Hyperinflační deprese je tady. Kupujte zlato, stříbro, bitcoin, než se probudí kojot. Dávejte na sebe pozor. (16. dubna)

7. Otázka: Jaká je nejrizikovější investice v případě globálního krachu? Akcie nebo dluhopisy? Odpověď: Dluhopisy. Tragické je, že investoři začátečníci se řídí začátečnickou radou 60 (akcie) 40 (dluhopisy). Kupujte zlato, stříbro, bitcoin jako pojistku proti blbcům, kteří řídí svět. Pamatujte: Vysokoškolský titul není lékem na hloupost. (18. dubna)

PSALI JSME: Bohatý táta hájí svou předpověď: Trh zkolabuje, fundamenty se nemění

8. Mám obavy. Svět dluhů a válek vedený prolhanými vůdci. Svoboda slova a pravda v médiích je cestou zpět k poctivé globální prosperitě. (25. dubna)

9. Bitcoin se hroutí. Skvělá zpráva. Jak jsem uvedl v předchozích tweetech, čekám na pád bitcoinu na 20 000 dolarů. Poté bude čekat na test DNA, které by mohlo být 17 000 dolarů. Jakmile budu vědět, že je dno, vycouvám. Krachy jsou nejlepší časy pro zbohatnutí. (12. května)

10. Trhy dělají z hloupých investorů chytré. Medvědí trhy dělají z hloupých investorů poražené a z chytrých investorů vítěze. Trhy se hroutí. Je čas, aby se z chytrých investorů stali velmi bohatí vítězové. (21. května)

PSALI JSME: Bohatý táta pro letošek předpovídá ekonomický kolaps

(luk)