Zlato (oz) / USD
1 915,86
0,43 %
Jistota ve vlastních rukou
0

Co je Anti-Robin Hood?

Co je Anti-Robin Hood? Anti-Robin-Hood“ – (ARH) je krutá realita současného globálního světa. Obyčejným brát a nejbohatším dávat! A navíc legálně… 1% nejbohatších vlastní 51% veškerého bohatství světa (nejbohatších 10% dokonce 89%), v roce 2006 to bylo „jen“ 40%, v roce 2009 už 44%, a v roce 2020 to má dle BBC být dokonce 59%. Více v textu!

Chcete znát definici Globalizace?

„Pracujeme více a více, abychom si koupili méně a méně“.

Nevěříte?

Kolik hodin práce musí průměrný Čech pracovat na 1 gram zlata? ….pracujeme více a více a dostáváme méně a méně, aneb jak klesá kupní síla papírových peněz…

Jak lze vyčíst z přiložené tabulky, v roce 1972 jsme pracovali 1,3 hodiny na 1 gram zlata. V roce 2002 to bylo 4,20 hodiny a v roce 2015 už musíme pracovat skoro 6 hodin, abychom si koupili 1 gram zlata.

tabulka-zlatoV roce 2002 to bylo 4,20 hodiny a v roce 2015 už musíme pracovat skoro 6 hodin, abychom si koupili 1 gram zlata. 1972 Prozradíme Vám také nepsané pravidlo „etického“ kodexu Vládnoucí Elity:

„Cokoli, co ovlivní nebo by mohlo negativně ovlivnit naše životy či ekonomickou situaci, musí být dopředu medializováno a veřejně oznámeno.“

Fakt, že se drtivá masa proti tomuto nezařídí a poté je opět překvapena, je každého osobní volbou. Psalo se o tom? Zaznělo to? Ano! Že se to následně neanalyzovalo a nerozpitvávalo…to je záměr. Krásným příkladem na lokálním poli je nám známá intervence ČNB, která nás všechny během minuty připravila o 6% našeho majetku (více níže v sekci ARH). Zaznělo to před 7. listopadem 2013? Zaznělo! Prodal někdo předtím své koruny a nakoupil EURa, Dolary nebo Zlato? Hrstka!
Nebo příklad druhý. Slyšeli jste v našich populárních médiích názor, že je lepší po začátku finanční krize r. 2008 vyměnit své naspořené koruny a nakoupit dolar? (více níže v sekci ARH). Neslyšeli! Udělali byste však hodně dobře.

Smyslem této sekce je upozorňovat veřejnost na nejnovější kroky „ Anti-Robin Hooda“ nejen ve světě, ale i u nás v České republice..

 

Další z kategorie Anti-Robin-Hood