Zlato (oz) / USD
2 318,37
0,15 %
Jistota ve vlastních rukou
0

Elita se připravuje na finanční kolaps

Multimiliardář George Soros, známý jako „Muž, jenž zlomil britskou centrální banku“, očekává finanční kolaps. Rozprodal všechny akcie světových bank pod cenou a nakupuje zlato.

shutterstock_273485108

Článek s tímto titulkem vyšel před několika dny na nezávislém zpravodajském portálu Blackilistednews.com  a je založen na nedávném chování multimiliardáře Sorose. Autor článku, Michael Snyder, informaci údajně získal od dobře informovaného burzovního makléře.

V Americe se staví masivní koncentrační tábory, střežené řadami ostnatého drátu. Takové tábory mohou pojmout miliony lidí, rozhodně více, než do Ameriky proudí imigrantů. A k tomu miliardáři George Soros a John Paulson ve velkém skupují zlato. Proč, připravují se snad na nejhorší?

Zjevně nás čekají zajímavé časy! „Insideři z Wall Street a přední bankéři se v poslední době pouští do nezvyklých akcí, podle čehož by šlo usuzovat, že se v brzké době připravují velké věci, – píše novinář v úvodu a pak dodává, že vše nasvědčuje tomu, že v USA i ve světě v brzké době dojde k velkému finančnímu kolapsu.

Jeho vývody se zakládají mimo jiné na tom, že finanční magnát George Soros nedávno rozprodal všechny své akcie největších světových bank (mj. JP Morgan, Goldman Sachs) a zároveň nakupoval zlato ve velkém.

„Proč by někdo prodával všechny své akcie – a to řádově stovky milionů dolarů pod úrovní nákladů – a nakupoval zlato? Jedině tehdy, pokud by očekával kolaps světového finančního systému,“ – píše novinář s odkazem na dřívější Sorosovo vyjádření:

„Nemám pro vás žádné dobré zprávy, situace je skutečně velmi vážná. Máme před sebou velmi těžké časy srovnatelné s krizí ve třicátých letech 20. století, kterým předcházela světová válka. Může dojít k úplnému selhání finančního systému. V ulicích Ameriky mohou vypuknout masivní nepokoje, které vládě odůvodní použití zbraní a zavedení policejního státu, v němž bude krácena osobní svoboda jednotlivců,“ – řekl kdysi Soros v rozhovoru pro Newsweek.

Zlato, které slouží jako tzv. bezpečný přístav, ve velkém skupoval nejen Soros, ale i další miliardáři, jako např. John Paulson. Krom toho v poslední době i jiní dobře informovaní burzovní makléři masově rozprodávali akcie společností řádově za miliardy dolarů. Kromě zlata se v USA intenzivně nakupuje také munice.

Americké sociální služby se podle všeho vyzbrojují jako do války. Bylo zjištěno, že zakoupily 174.000 balení munice a rozdělily je mezi 41 amerických států. Navíc před nedávnou dobou Národní bezpečnostní agentura USA zakoupila více než miliardu kusů munice a máme vážné důvody se domnívat, že to nebylo pro americkou armádu.

„Je očividné, že burzovní makléři, americká vláda a centrální banka se připravují na něco vážného, proto by se i naši čtenáři měli připravit,“ – uzavírá svůj článek Snyder.

A poslední zpráva se týká nás v Evropě. Velcí miliardáři sázejí na krach eura. Pokud k výše uvedeným informacím přidáme podivné chování Jacoba Rothschilda, Johna Paulsona a Sorose, plus závažný pokles eura, může být výsledkem nadcházející světový finanční kolaps.

Zdroj: BlacklistedNews, Beforeitsnews.com Autor: Michael Snyder 

Další z kategorie Anti-Robin-Hood