Zlato (oz) / USD
1 754,50
0,00 %
Zlato (oz) / CZK
37 943,93
0,00 %
EUR / USD
1,17
0,00 %
USD / CZK
21,63
0,00 %

Náš inteligentní investiční plán vám nabízí průběžné spoření ve zlatěZlato nakupujete postupně dle výše zaslané platby. V okamžiku, kdy si platbami zafixujete plnou hmotnost slitku (dofixujete, dle průběžných a transparentních cen), je Vám slitek fyzicky předán. Investiční plán funguje na základě sjednané kupní smlouvy.

  • Sjednání smlouvy – s dotazy ke spoření ve zlatě i s požadavky na jeho nastavení vám rádi pomůžeme na telefonu, na e-mailu sporeni@zlato.cz nebo na schůzce s našimi profesionály. Dle vašeho požadavku vám připravíme nabídku a projednáme možnosti nastavení spoření a následně i samotnou smlouvu. Ve smlouvě je určena gramáž slitků, kterou budete v rámci spořícího plánu nakupovat, jejich počet, výše vstupního cenového navýšení prvního slitku a frekvence plateb, dále měna, ve které bude spořící plán probíhat a instrukce k expedici investičních slitků. Smlouva spořícího plánu je uzavíraná na jednu gramáž investičních slitků bez limitu, kolik smluv budete mít uzavřených. Platnost a účinnost smlouvy nastává okamžikem podpisu oběma smluvními stranami a doručením na adresu společnosti.
  • Jak platit – úhrady na spořící plán probíhají bezhotovostně. Instrukce k nastavení příkazu k platbě na vašem účtu jsou přílohou smlouvy spořícího plánu. Měna platby je určena ve smlouvě, zvolit si můžete CZK, USD či EUR. Platební údaje jsou platné jak pro pravidelné platby, tak pro platby mimořádné. Každá příchozí platba bude potvrzena na váš e-mail s informací o množství zlata, které bylo na základě této platby nakoupeno.
  • Dostupnost pro každého  – slitky jsou nakupovány postupně. Každá investovaná koruna, dolar či euro se projeví ve fixaci odpovídající poměrné části hmotnosti investičního cenného kovu s přesností na čtyři desetinná místa. Jakmile je zafixovaná plná hmotnost jednoho slitku, pokračuje se v nákupu dalšího kusu slitku.
  • Dodání zboží – investiční slitky s plně zafixovanou hmotností jsou vám expedovány v souladu s pokyny zadanými ve smlouvě. Poplatek na expedici slitku či slitků je hrazen přímo z plateb zasílaných na spořící plán. Odběr je možný osobně v Praze nebo Ostravě. Případně lze využít služeb České pošty, kdy lze zásilku jsou odeslat jako pojištěné cenné psaní do vašich rukou. O expedici vás budeme informovat předem e-mailem nebo telefonicky.
  •  Změny ve smlouvě – v průběhu trvání smlouvy je možné provést i její změny. Ty probíhají na základě vašeho písemného oznámení (tiskopis Dodatek ke smlouvě). Upravit je možné adresu kupujícího, jeho korespondenční adresu, výši či frekvenci plateb, telefonní číslo, e-mail. Smlouvu je možné převést i na jinou osobu. Této možnosti využívají například rodiče/prarodiče, kteří začnou dětem/vnukům spořit ve zlatě a ti si po dosažení dospělosti převezmou spoření do své vlastní režie. Změny ve smlouvě jsou prováděny zdarma.
  • Ukončení smlouvy – smlouva je automaticky ukončena v okamžiku dospoření posledního kusu investičního slitku. Případný přeplatek, který by byl evidován u vašeho plánu, je automaticky vrácen na účet, ze kterého byla poslední platba odeslána, případně na účet, který písemně oznámíte.
  • Výkup zlata – garantujeme výkup všech prodaných investičních slitků. Navíc u slitků nakoupených ve spořícím plánu vám k výkupní ceně kovu vracíme také výkupní prémii / vstupní cenové navýšení. Výkupní ceny kovu jsou aktualizovány každý den. Peněžní prostředky jsou vypláceny do 24 hod. po převzetí a kontrole slitku doručeného k výkupu na účet oznámený v žádosti o výkup.

Proč koupit investiční zlato?

Mimo těchto důvodů:
dane

Zlato (jako jediné)
Osvobozeno od daní

certifikat

Certifikát

kvalita

PAMP
Švýcarská kvalita