Zlato (oz) / USD
1 981,85
0,19 %
Jistota ve vlastních rukou
0

Jak nakoupit

Jak nakoupit zlato? Zavolejte nám a dohodněte si podmínky nákupu přímo po telefonu, nebo nám pošlete email, případně si domluvte osobní schůzku s našimi profesionály, se všemi výhodami a garancemi, které nabízíme. Standardní postup nákupu zlata je:

  • Žádost o zaslání Cenové nabídky a Rámcové smlouvy (ke stažení ZDE)
  • Objednávka (ke stažení ZDE)
  • Fixace ceny – potvrzení Objednávky
  • Realizace objednávky – přijetí platby
  • Dodání zboží

Žádost o zaslání Cenové nabídky a Rámcové smlouvy (RS)
V případě zájmu Vám zašleme Cenovou nabídku a RS, jejíž součástí je i Objednávka. RS Vám garantujeme zpětný odkup. Zlato je možno nakoupit také i bez RS a hotově, i v tomto případě máte garantovaný zpětný odkup námi vystaveným Certifikátem. Avšak s respektováním zákona č. 254/2004 Sb., a výše hotovosti do 270 000 Kč nebo jejího ekvivalentu v cizí měně na základě aktuálního kurzu ČNB. Doporučujeme Vám také pozorně si pročíst naše stránky, kde je komplexně zpracováno mnoho z Vašich dotazů.

Objednávka
Pomůžeme Vám s vyplněním objednávky, kde upřesníte své požadavky nákupu:
a) Vámi požadovaná gramáž – přesné složení zlatých cihel a slitků
b) Celkový objem finančních prostředků
c) Podmínky platby a dodání zlatých cihel a slitků

Fixace ceny – potvrzení objednávky
Po obdržení Vámi podepsané Objednávky (scan – email, fax nebo osobně) dle domluvy, je celková cena v Objednávce fixována u našeho dodavatele ve Švýcarsku, a dále je neměnná, konečná a garantovaná, při jakémkoli tržním pohybu jak zlata, tak dolaru. Následně obdržíte námi potvrzenou Objednávku a platební instrukce pro uskutečnění převodu finančních prostředků, pokud není uvedeno jinak v Objednávce. Fixace je garantována 24 hodin.

Realizace objednávky – přijetí platby
Po obdržení platby na bankovní účet uvedený v Rámcové smlouvě i Objednávce, dochází následně k realizaci Objednávky a tím k celkovému potvrzení obchodu.
Zlato a.s. v tento moment zasílá potvrzení o přijetí platby. V případě okamžitého osobního odběru je nutno platit pouze hotově. Opět s (*) respektováním zákona č. 254/2004 Sb., a výše hotovosti do 270 000 Kč nebo jejího ekvivalentu v cizí měně na základě aktuálního kurzu ČNB.

Dodání zboží
Po úhradě
objednávky tj. přijetí platby na bankovní účet společnosti ZLATO a.s., nebo při platbě v hotovosti (*), bez prodlení expedujeme zlato na vámi uvedenou adresu pro doručení nejpozději do druhého dne. Větší zásilky zabezpečuje Česká bezpečnostní služba Grál osobním doručením na požadovanou adresu. Všechny zásilky jsou pojištěny. K osobnímu odběru Vám připravíme zásilku v Praze na adrese: Královédvorská 16, Praha 1 nebo v Ostravě na adrese: Masarykovo náměstí 37/20, a to dle objednávky ještě tentýž den. Dodání zlata po celé ČR je ZDARMA.

VÝKUP ZLATA – garantujeme Vám zpětný odkup zlata, viz Obchodní podmínky ZLATO a.s., Garance zpětného odkupu s 0% poplatkem, peníze ihned – cena je transparentně vypočítána dle aktuální – spotové ceny zlata a aktuálního kurzu USD dle ČNB. Peníze jsou vráceny převodem do druhého dne, nebo opět s respektováním znění novely Zákona č. 261/2014 Sbírky o hotovostních platbách, tentýž den.

V případě dotazů nás kontaktujte na bezplatné lince: 800 585 585.
Nebo nakupujte přes náš výjimečně jednoduchý e-shop.