Zlato (oz) / USD
2 030,18
0,53 %
Jistota ve vlastních rukou
0

Zlatý slitek 50g

79 846 

Tento zlatý slitek je populární zejména v případě tzv. smíšeného nákupu, kdy si prvokupec nekupuje např. pouze 500g cihlu nebo „kilovku“, ale raději zvolí kombinaci 1x 250g a 5x50g, nebo 2x250g a 10x50g. 50g cihličky jsou také ideálním garantem cash-flow tj. pravidelného příjmu.

Popis

24 karátové zlato
Certifikace společnosti PAMP SA Švýcarsko

Tento zlatý slitek je populární zejména v případě tzv. smíšeného nákupu, kdy si prvokupec nekupuje např. pouze 500g cihlu nebo „kilovku“, ale raději zvolí kombinaci 1x 250g a 5x50g, nebo 2x250g a 10x50g. 50g cihličky jsou také ideálním garantem cash-flow tj. pravidelného příjmu. Mnozí slyšeli názor, že zlato nemá cash-flow a neplatí pravidelné dividendy. Omyl. Elegantně může. Vlastnictví např. 2kg zlata ve větších cihlách – má záměr dlouhodobého uchování hodnoty peněz a úspor, tzv. „dědictví“ pro děti, nebo pro vnoučata“. Vlastnictví dalšího 1kg zlata v „50-kách“ (20ks x 50g, každá cihlička v hodnotě cca Kč 50tis) Vám pak umožňuje v případě potřeby hotovostních peněz onu likviditu, cash flow – dividendy. Mnozí z našich klientů této možnosti využívají a dle potřeby si periodicky jednu, či více „padesátek“ odprodávají. Třeba při potřebě financováni „cesty kolem světa“, nebo jiné příjemné dovolené. A to vždy za transparentně určenou cenu (cena zlata tj. denní LME FIX a cena USD, dle kurzovního lístku ČNB) a smluvně garantovaný odkup.

Padesátky, stejně jako unce i 100g cihličky jsou ideálním darem k rodinnému výročí, narození ratolesti ale především nezapomenutelným dárkem k Vánocům, snad jediným, který v čase nabírá na hodnotě a který nejen potěší, ale i opravdu pomůže.

Součástí každé zakoupené cihličky je anonymní dárkový Certifikát, který opravňuje držitele nebo obdarovaného požadovat u Zlata a.s. o garanci zpětného odkupu za cenu London Fix + 0%.
A to bez toho, aby musel předkládat originální Smluvní dokumentaci s diskrétním cenovým ujednáním.

Tento Certifikát je populární zejména v případě, kdy má zlatá cihlička sloužit jako dárek, nebo zajištění pro děti či vnoučata.

certifikat zlato