Zlato (oz) / USD
2 035,66
0,01 %
Jistota ve vlastních rukou
0

Zlatý slitek 20g

36 179 

Zlatý slitek 20g je jednou z nejmenších gramáží, kterou lze u nás nakoupit. Tato cihlička – slitek je velmi populární doplněk nákupu k větším gramážím, jako jsou 1kg, 500g a 250g cihly. Mnozí slyšeli názor, že zlato nemá cash-flow a neplatí pravidelné dividendy. Omyl.

Popis

24 karátové zlato
Certifikace společnosti PAMP SA Švýcarsko

Zlatý slitek 20g je jednou z nejmenších gramáží, kterou lze u nás nakoupit. Tato cihlička – slitek je velmi populární doplněk nákupu k větším gramážím, jako jsou 1kg, 500g a 250g cihly. Mnozí slyšeli názor, že zlato nemá cash-flow a neplatí pravidelné dividendy. Omyl. Elegantně může. Vlastnictví např. 2kg zlata ve větších cihlách – má záměr dlouhodobého uchování hodnoty peněz a úspor, tzv. „dědictví pro děti, nebo pro vnoučata“. Vlastnictví dalšího 1kg zlata ve 20 gramovkách (20g. x 50ks, každá cihlička v hodnotě cca Kč 20tis) Vám pak umožňuje v případě potřeby hotovostních peněz onu likviditu, cash flow – dividendy. Mnoho našich zákazníků této možnosti často využívá a dle potřeby si periodicky jednu, či více „dvacítek“ odprodávají. A to vždy za transparentně určenou cenu (cena zlata tj. denní LME FIX a cena USD, dle kurzovního lístku ČNB) a smluvně garantovaný odkup.
Součástí každé zakoupené cihličky je anonymní dárkový Certifikát, který opravňuje držitele nebo obdarovaného požadovat u Zlata a.s. o garanci zpětného odkupu za cenu London Fix + 0%.
A to bez toho, aby musel předkládat originální Smluvní dokumentaci s diskrétním cenovým ujednáním.

Tento Certifikát je populární zejména v případě, kdy má zlatá cihlička sloužit jako dárek, nebo zajištění pro děti či vnoučata.

certifikat zlato