Zlato (oz) / USD
2 358,24
0,59 %
Jistota ve vlastních rukou
0

Zlatá cihla 500g

955 301 

Zlatá cihla této gramáže je vhodná pro dlouhodobé držení rodinného bohatství, dědictví pro další generace – odkaz dětem a vnoučkům.

Popis

24 karátové zlato
Certifikace společnosti PAMP SA Švýcarsko

Zlatá cihla této gramáže je vhodná pro dlouhodobé držení rodinného bohatství, dědictví pro další generace – odkaz dětem a vnoučkům. Je praxí, že zejména kupci nad 2-5kg ji rádi kombinují do svého zlatého portfolia, i z důvodu výrazné estetické a umělecké hodnoty. Stejně jako u 1kg cihel (5x12x0,8) je předností 500g cihly, která je velká jen 5x8cm a široká jen 0,5cm jednoduchá přenosnost a úschovnost.

Je nutno zdůraznit, že afinerie PAMP – „Vlajková loď švýcarského zlata“ je jedinou na světě, která vyrábí i vyšší gramáže tj. 250g-500g-1kg v tzv. ražené formě, s vysokým leskem a ochrannými prvky. Drtivá většina cihel dostupných na trhu jsou v tzv. lité cihly, podstatně nižšího estetického a uměleckého dojmu. Padělání ražených cihel je navíc technologicky velmi náročné a nevyplací se

Součástí každé zakoupené cihličky je anonymní dárkový Certifikát, který opravňuje držitele nebo obdarovaného požadovat u Zlata a.s. o garanci zpětného odkupu za cenu London Fix + 0%.
A to bez toho, aby musel předkládat originální Smluvní dokumentaci s diskrétním cenovým ujednáním.

Tento Certifikát je populární zejména v případě, kdy má zlatá cihlička sloužit jako dárek, nebo zajištění pro děti či vnoučata.

certifikat zlato